Cukrárna Amarilis, to je tradiční výroba z opravdového másla a živočišné šlehačky

O co se snažíme

Naší firemní strategií je poskytovat naprosto čerstvé a kvalitní produkty za takovou cenu, aby si je mohl vychutnat každý z vás – našich vážených zákazníků a abyste se k nám vraceli. To je smyslem práce celého týmu cukrárny Amarilis.

Jsme cukrárna s vlastní výrobou.

Jsme pyšní na to, že jsme cukrárna s vlastní výrobou, vlastními recepturami a přesvědčením o kvalitě každého jednotlivého výrobku.

Právě zmiňovaná kvalita je při výrobě a volbě surovin pro finální podobu a chuť výrobků tím nejdůležitějším faktorem. Při výrobě náplní používáme zásadně „pravou“ živočišnou šlehačku a kvalitní máslo.

V době, kdy je obecně kvalita surovin a výrobků na poměrně nízké úrovni, chceme vyniknout právě touto myšlenkou. Chceme oslovit lidi, kterým tento stav není lhostejný. Chceme přesvědčit i ty, kteří ať už z jakéhokoli důvodu sáhnou po „balených“ výrobcích v supermarketu, že i v cukrářských výrobcích jsou někdy až propastné rozdíly, byť ty poctivé, jsou jen nepatrně dražší. Chceme Vám ukázat, či připomenout dobu, za které se vyráběly pouze poctivé výrobky a bylo to samozřejmostí – nejednalo se o žádný luxus, či nadstandard, neboť výrobce i obchodník si uvědomoval, že nespokojený zákazník u něj již více nenakoupí.

Dnes jsou takové výrobky vnímány a výrobci prezentovány právě jako luxusní a tomu odpovídá i jejich prodejní cena – to je pochopitelně špatně! Přece nám všem záleží na tom, co jíme a chceme si dopřát něco, co nás potěší a na chvilku nám dá zapomenout na všední starosti. Přijďte se přesvědčit, že dobré a kvalitní, neznamená vždy drahé.

Vaše spokojenost dělá stejnou radost i nám.

Za celý tým cukrárny Amarilis, s díky majitelka Mgr. Jana Dyršmídová