Cukrárna Amarilis, to je tradiční výroba z opravdového másla a živočišné šlehačky

Reference

Zde bychom rádi poděkovali za Vaše ocenění i loajalitu, rádi bychom se pak také níže Vašimi pochvalami pochlubili níže. Samozřejmě je vítána i kritika, neb ta je vždy „hnacím motorem“ každého provozu. Vaše spokojenost je i naše spokojenost.

Výběr z Vašich ohlasů:

Dobrý den,

k napsání této zprávy se chystám již delší dobu, ale nějak se nedostává času. Musím velice pochválit vaše kynuté koláče, které u vás kupuji téměř každé ráno ještě teplé, a to v počtu několika kusů. Pak s nimi honem spěchám do kanceláře, kde si s kolegy dopřáváme tuto skvělou snídani.

Martina Sadílková

20.5.2013

 

Dobrý den,

strašně jsme si dort užili a Vám děkuji a smekám před umem!!!

Perfektní práce.

Josef Musil

15.5.2013

 

Dobrý den,

byl jsem nadšený z Vašeho dortu. Dostal jsem ke kulatinám od přítelkyně dort. Nečekal bych, že mne zaujme dort mojí podobizny k mým už 40.narozeninám. Bylo to velice zajímavě zpracované. Děkuji za dort ze sekce atypické.

Klobouk dolů.

Martin Blažek

7.5.2013

 

Dobrý den,

chtěla bych Vám poděkovat za zážitek pro mojí dceru v podobě dětského dortu. Syn bude mít za 2 měsíce narozeniny, takže už teď vím, s čím mu udělám radost. Ještě jednou díky.

Kateřina Novotná

2.5.2013

 

Zdravím,

moc bych Vám chtěla poděkovat za dort pro mou dceru k narozeninám. Byl krásný a oslava se moc povedla.

Anna Černá

25.4.2013

 

Dobrý den,

děkujeme za krásný svatební dort, chuťově i vzhledově byl dokonalý. Určitě počítejte s další objednávkou od nás.

Jana Horáková

5.4.2013

 

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat za dort pro mého syna ve tvaru auta Blesk McQueen. Byl přesně podle jeho představ, nechtěl mě nechat ho nakrájet. K příštím narozeninám určitě zase něco vymyslíme a obrátíme se na Vás, protože jste nejlepší :) . Děkuji a jsem s pozdravem.

Šárka Tomešová

18.2.2013